O ZÁVODĚ

– Propozice závodu a další informace na stránkách Nova Cup


Obecné informace

Závod se koná v sobotu 17.června 2017.

Start a cíl závodu proběhne ve městě Sázava, kam se dostanete z 34 km dálnice D1. Na výběr jsou tři tratě o délkách 20 (Nova jízda), 40 (Trasa B) a 80 km (Trasa A). Trasy se derou po stráních od řeky Sázavy vzhůru, aby se ve sjezdech zase vracely zpět. To je prošpikováno několika brody přes sázavské přítoky, pěšinkami, lesními cestami a tu a tam nějakým asfaltem. Kdo má dost sil, užije si i krásný výhled po krajině. Trasa o délce 20 km (Nova jízda) je doporučená pro rodiny s dětmi. Trať trasy B na 40 km je střední cesta pro všechny sportovce. Trasa A na 80 km je určeno pro cyklisty, kteří vědí jak hospodařit se silami a mají už něco najeto. Trať kratší může ujet každý, kdo na kole rád jezdí a ví, o co při horském ježdění jde. Pro děti budou připraveny dětské závody v prostoru areálu.

Všichni účastníci závodu jsou povinni dodržovat platné pravidla silničního provozu a pravidla závodu. Po závodě je pro účastníky závodu připraveno občerstvení a možnost mytí kol.

 

Velo Sport Krupička-Benešov, Bike Sport 007, Jiří Břečka : Pneuservis & Cykloservis Sázava, Časomíra Ewitis, Poprokan s.r.o., Kavalierglass.a.s., Dasko s.r.o., Půjčovna lodí Petr Kovačka, Papírnictví Poklop Pocházka, Z Servis, Monika Pospíšilová, Michal Hendrich,FLOP Sázava, Jirka Leoš – www.chalupanasazave.cz, SOLARHOME s.r.o, PROTYL systems s.r.o.